Fiyat: 100
Ürün Kodu: 1622
Kategoriler: FATURA & İRSALİYE

Fatura Basımı

Fatura, satılan ürün veya hizmet karşılığında müşterinin ödeyeceği miktarı göstermek üzere satıcı veya hizmeti yapan tüccar tarafından müşteriye verilen ticari bir vesikadır.

Fatura basımı sadece ”maliye anlaşmalı matbaa” tarafından yapılabilir. A4, A5, veya firma ihtiyacına uygun özel ebatlarda üretilebilmektedir. Fatura basımı fiyatları ebat, baskı rengi, nüsha sayısı ve cilt miktarına göre belirlenmektedir.

irsaliyeli fatura

İrsaliyeli Fatura Basımı

VUK 231. maddesine göre fatura ürün tesliminden itibaren yedi gün içinde düzenlenebilmektedir.  Bu süreyi kullanmak istemeyip derhal fatura düzenlemek isteyen mükellefler, sevk irsaliyesi ve faturayı ayrı ayrı düzenlemek yerine sadece irsaliyeli fatura düzenleyebilirler. Basımı sadece maliye anlaşmalı matbaalar yapabilir. A4, A5, veya firma ihtiyacına uygun özel ebatlarda üretilebilmektedir. İrsaliyeli fatura basımı fiyatları ebat, baskı rengi, nüsha sayısı ve cilt miktarına göre belirlenmektedir.

sevk irsaliyesi

Sevk İrsaliyesi Basımı

Satılmış ya da satılmak üzere olan bir ürünün, bir adresten diğer bir adrese naklinde ya da işletmenin kendisine ait iş yerleri arasında taşınma esnasında düzenlenen belgedir. Sevk İrsaliyesi basımı sadece ”maliye anlaşmalı matbaa” tarafından yapılabilir. A4, A5, veya firma ihtiyacına uygun özel ebatlarda üretilebilmektedir. Sevk irsaliyesi basımı fiyatları ebat, baskı rengi, nüsha sayısı ve cilt miktarına göre belirlenmektedir.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir