Ürün Kodu: 1651
Kategoriler: Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

 

İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek, siteler arasında ki en önemli ayrım noktalarından biridir.

Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. İmaj devrinde yaşadığımı 2000’li yıllarda bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunuyor.

web tasarım

Deniz Ajans olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur dutyuyoruz.

Web tasarımı alanındaki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Kreatif çalışma ise Deniz Ajans çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaşabilmektedir. Sizlere hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı, hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmekteyiz.

Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak, hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getirecektir. Deniz Ajans olarak bunun web sitesi tasarımı ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak bizleri gururlandıracaktır.

ÖRNEK DEMOLARIMIZ AŞAĞIDAKİ MEVCUTTUR. NOT DAHA FAZLASI İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

Kurumsal Web Paketi Venus v2.5

Kurumsal Web Paketi Venus v2.5

İnşaat Web Paketi Force v2.5 (6 Renk)

İnşaat Web Paketi Force v2.5 (6 Renk)

Hotel Web Paketi Hedera v2.5

Hotel Web Paketi Hedera v2.5

Kurumsal Web Paketi Prova  v 2.5

Kurumsal Web Paketi Prova v 2.5

Restaurant Web Paketi Karya v 2.0

Restaurant Web Paketi Karya v 2.0

Doktor Sitesi Script Yeşil  v2.0

Doktor Sitesi Script Yeşil v2.0

İnşaat Web Paketi İnves v 2.0

İnşaat Web Paketi İnves v 2.0

Hotel Web Paketi Star  v 2.5

Hotel Web Paketi Star v 2.5

Kurumsal Web Paketi Limber  v 2.0

Kurumsal Web Paketi Limber v 2.0

Kreş / Ana Okulu Script 1.5.1

Kreş / Ana Okulu Script 1.5.1

Kurumsal Firma Ventus Script 2.0

Kurumsal Firma Ventus Script 2.0

Kurumsal Firma Script İmportant v2.1

Kurumsal Firma Script İmportant v2.1

Kreş / Ana Okulu Script 1.5.2

Kreş / Ana Okulu Script 1.5.2

E-Ticaret Paketi Davetiye v2.5

E-Ticaret Paketi Davetiye v2.5

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir